Powered by:Proticaret
Hakkımızda : Eymenevim.com
Hakkımızda

Hakkımızda ;

         1984 yılında plastik konusunda çeşitli firmalara hizmet vermek için BAYRAMPAŞA da kurulan TUĞBASAN,bu yıldan itibaren gelişen teknolojiyi yakından takip ederek,koşulsuz müşteri memnuniyetini hep ön planda tutarak ve kaliteden kesinlikle taviz vermeden giderek büyümüştür. 1988 yılında,kendi bünyesi içinde, Tam teşekküllü kalıphanesini kurarak plastik kalıp sektöründe vazgeçilmez bir isim olmanın ilk temellerini atmış bulunmaktadır.2000’li yıllara gelindiğinde ise Kalite Yönetim Sistemi çerçevesinde şirketler grubuna FORCE firmasını da ekleyerek,elektrik sektöründe dünya standartlarına uygun,estetik görünümlü,uygun maliyetli , değişik dizaynlar ile bir numara olmayı planlamıştır.

TUĞBASAN 2001 yılından itibaren TUĞBASAN ŞİRKETLER GRUBU olarak,yurt dışı piyasalara açılmış,yurt dışında Almanya olmak üzere çeşitli ülkelere, hem yeni kalıp yapımı,hem de plastik malzemeler alanında kendi ürünlerinin ihracatını yapmaktadır.

2013 Yılın da  yeni bir sektöre adım atan TUĞBASAN

Kendi bünyesinde üretmiş olduğu Plastik Ev ve Mutfak gereçleri ile sektöründe öncü firmalar arasında yerini almayı hedeflemektedir.

  TUĞBASAN tesisleri 1500 metrekare kapalı alana sahip olmakla beraber,tesisleri bünyesinde;Son sistem bilgisayarlı plastik enjeksiyon makineleri,Tam teşekküllü kalıphanesi,CNC Dik İşleme merkezleri ve AR-GE grubu,Plastik mamul yapıştırma ve montaj bölümleri ,Kullanılmış plastiklerin geri dönüşümünü sağlayan kırmahanesi plastik olarak üretimi yapılan ürünlerin müşteri talepleri doğrultusun da yaş boyama, serigrafi , montaj olmak üzere geniş bir alanda hizmet vermektedir. Firmamız da çeşitli müşterilerimize ait olan ve kendi ürünlerimizin de içerisinde olduğu   600'den fazla kalıp bulundurmaktadır.